יאכטה לימי גיבוש

יום גיבוש מדהים על יאכטה

מעסיקים יקרים, מאמר זה מיועד עבורכם. האם אתם דואגים לרווחת העובדים שלכם? האם חשוב לכם שהעובדים יהיו מרוצים מעבודתם? האם אתם מארגנים אחת לשנה לעובדים ימי גיבוש? אם עניתם בחיוב לשאלות אלו, הרשו לנו להמליץ לכם על רעיון מקורי במיוחד ליום גיבוש, שיהפוך להצלחה מסחררת בחברה ויתרום לאווירה הטובה ושיתוף הפעולה בין העובדים. הרעיון שברצוננו להציע לכם הוא יציאה מוחלטת מחוץ לגבולות המוכרים ושינוי האווירה על יאכטה בלב ים, יום כיף הכולל פינוקים כמו שייט אבובים, תפריט משובח ומוזיקה טובה להנאת העובדים.

למי מתאימה הפעילות?

כדי להפיק יום כיף מהנה במיוחד, יש לבצע תכנון מראש של יעדים ומטרות שברצוננו להשיג. ככלל, השייט על יכטה מתאים לכל סוגי העובדים ובפרט לעובדים שעובדים שעות רבות במשרד מול מחשב. עם זאת, גם לעובדים פעילים יותר ברמה היום יומית ניתן למצוא פעילות פחות רוחשת שתשרה עליהם רוגע ומנוחה. אנו מתאימים את האווירה בסיפון לפי העדפתכם האישית. אם תהיו מעוניינים באווירה תוססת ומקפיצה, נשמח לדאוג ליין טוב, ומוסיקה מרעננת ורועשת. לעובדים המעדיפים סגנון פעילות סולידי יותר, נשמח להמליץ על סדנאות פחות רוחשות ומוסיקה שקטה. כך או כך, יום גיבוש לעובדים על יאכטה הוא חוויה מרעננת: מוציא את העובדים משגרת העבודה ומספק להם את האווירה האינטימית המושלמת על מנת להכיר זה את זה.

הפעילות עליכם, האווירה עלינו!

יום גיבוש על יאכטה, מאפשר לכם ליהנות מפרטיות מושלמת לצוות העובדים והמנהלים, ללא נוכחות זרים. מיד עם ההגעה לסיפון, תוביל אתכם ספינת הקאטמרן, ספינה ייחודית המפליגה בנחת וברוגע, אל לב הים. תתבקשו להכין מראש פעילות מסוימת בעל ערך מקצועי וחברתי. תוכלו להזמין למשל 
סדנאות ייחודיות בתחומים שמעניינים את העובדים שלכם ובסיום הפעילות להגיש ארוחה טובה ולפצוח בריקוד. אפשרות נוספת היא להביא אומן אורח כמו סטנדאפיסט מצחיק שיתרום לאווירה הקלילה והנעימה. התוכנית שתבחרו תלויה בכם, אולם היתרון המרכזי הוא שכמעט אין צורך להשקיע. אנו מארגנים את התפריט, ודואגים למתקנים ייחודיים שינעימו את האווירה. לכם נשאר רק לדאוג לפעילות.

השכרת יאכטות הולידיי הינה חברה שומרת שבת, נשמח לשרתכם בימי חול