השכרת יכטה למסיבות

אין אדם שלא יודה שמדי פעם, לפני תאריך יום הולדתו הצפוי, הוא מדמיין את מסיבת ההפתעה הצפויה לו. אם האירוע טרם התרחש, יחכה בעל השמחה בכיליון עיניים למסיבה שתוכננה במיוחד עבורו. אחרי הכול, אין משמח ומרגש יותר מלדעת שכל קרובי המשפחה והחברים שינסו מותניים ושקדו על מנת לשמח אותך. רוב הסיכויים שהמסיבה המושקעת שווה את התקף הלב שאתה עלול לחטוף (במידה וההפתעה תצליח),  ואת הלחץ והמתח הנלווים אל ההשקעה הרבה. תוכלו כמובן לערוך את מסיבת ההפתעה בביתכם הפרטי ולשלב אי אלו אטרקציות, אבל אם הפעם תרצו שבעל השמחה ירגיש כמה השקעתם, יש לנו הצעה קצת יותר מתאימה.

ההפקה כולה עלינו!

ההצעה שלנו היא ארגון מסיבת ההפתעה ליקירכם על גבי יאכטה מפוארת מסוג קאטמרן, המספקת לכם ולאורחים הפלגה יציבה במיוחד, גם במים רגועים פחות. ביאכטה אין שטחים "מבוזבזים", אלא ניכרת החשיבה על כל פרט לטובת האירוע שלכם. השכרת היאכטה מתאימה למסיבת הפתעה לרגל יום הולדת, יום נישואין או לכבוד הצעת נישואין רומנטית במיוחד. לפני ההפלגה, הצוות של הולידיי ידאג לקשט את היאכטה, ויוסיף את הפרטים הקטנים שיהפכו את האירוע להרבה יותר אינטימי: בקבוק יין או שמפניה, עמדת דיג'יי מקצועית עם מוסיקה לטעמו של בעל השמחה, תפריט מפואר ועשיר על הבר ועוד. התפקיד שלנו הוא לדאוג ללוקיישן הייחודי, לפרטים הטכניים ולאווירה, והתפקיד שלכם הוא לדאוג לכל השאר (בעיקר להזמנת האורחים).
 

ואיזו מתנה נעניק לבעל השמחה?

בדרך כלל אנשים שוברים את הראש לפני יום הולדת או חתונה, ושואלים את עצמם איזו מתנה להעניק לבעל/ת השמחה? כדי להעניק מתנה מרגשת, לא חייבים לבקר בענק המתנות או להוציא הון. כל שעליכם לעשות הוא לצאת מחוץ לקופסא השבלונית, ולחשוב איזו הפתעה תשמח באמת את בעל השמחה. אם בעל השמחה חובב ים או ריקודים, במקום לערוך את האירוע במועדון ריקודים סטנדרטי עם משקאות צוננים וגלידות, תוכלו לספק לו תענוג של ממש: יציאה להפלגה בלב ים, עם חברים טובים, מוסיקה וריקודים. במידה ובעל השמחה הוא טיפוס חברותי במיוחד, תוכלו להזמין את כל החברים ליאכטה המפוארת ולארגן הפעלה למבוגרים. החשוב מכל הוא שאתם מקבלים מאתנו מקום לחגוג את האירוע ואטרקציה מקורית ומפתיעה במחיר אחד!

השכרת יאכטות הולידיי הינה חברה שומרת שבת, נשמח לשרתכם בימי חול