הזמן את ההפלגה שלך עוד היום

הפלגה רומנטית

שיט רומנטי על יאכטה

כבר שנים אתם חולמים על שיט רומנטי. לצאת לגמרי לבד, להשאיר את הילדים, ופשוט להפליג למחוזות אחרים. אם אינכם נשואים, ייתכן שאתם מחפשים בנרות בילוי רומנטי משותף ומרענן. אם כן, למה שלא תפרגנו לעצמכם שיט רומנטי יחד? אין כמו השכרת יאכטה לאירוע רומנטי, כדי לציין אותו באופן מרשים ומקורי.

שייט רומנטי על יאכטה היא חוויה מאחדת ומרעננת עבור זוגות, המעוניינים להעביר זמן איכות יחד על ספינה ייחודית ומפוארת. אם בן או בת הזוג שלכם חוגג יום הולדת, אם תרצו לאחל יום נישואין שמח בדרך מקורית במיוחד או לרענן את שגרת חיי הנישואין, הפלגה זוגית רומנטית על הים ללא ספק תכניס אתכם לאווירה המתאימה. עם רעש הגלים ברקע ונדנודי שקיעה צבועים בארגמן, תחוו רוגע ואושר עם בן/ת זוגכם ולא תרצו שהתענוג יסתיים.

מה מחכה לכם על הסיפון?

על הסיפונים הרחבים של ספינת קאטמרן יחכה לכם צוות מקצועי ומיומן, הקשוב לבקשותיכם ומעוניין להגשים את כל משאלות ליבכם. ההפלגה הזוגית שלכם תהפוך לרומנטית ובלתי נשכחת לאור נרות, כשברקע גווני הארגמן של השקיעה. תוכלו להשאיר מאחור את כל המחויבויות – העבודה, הילדים (במידה ויש…) והעיסוקים האחרים ולפנות לעצמכם זמן איכות עם האהוב, עם מוזיקה שקטה שנכנסת אל הלב, שמפניה ושוקולד. כשתתעייפו תוכלו להתפנק בחדר שינה מאובזר בכל טוב בלילה מגשים חלומות… היתרון הגדול בהפלגה רומנטית שאין באטרקציות אחרות, הוא תחושת הבידוד המוחלט. ההתנתקות המוחלטת מכל העיסוקים האחרים, וההתמסרות לבן הזוג בלב הים.

הצעת נישואין מקורית ביותר

אם את/ה ובן/ת הזוג עדיין לא נשואים, אך מתכוונים בהחלט להיכנס בברית הנישואין בקרוב, תוכלו להציע את הצעת חייכם בדרך רומנטית במיוחד. כשאתם אוחזים זה ביד זו, מחובקים על רקע השקיעה הרומנטית והמלטפת, תוכל לשלוף את הטבעת ולשאול "התנשאי לי"? אם נרצה להיות ציניים נאמר שהצעת נישואין על יאכטה היא קיטשית להחריד, אך למעשה לא ניתן להכחיש את ההצלחה. לאחר הצעה כזו, כמעט אין בת זוג שלא תשמח לומר "כן" בפה מלא.

הפלגת חייכם כמעט מוכנה ליציאה. אל תפספסו אטרקציה ייחודית וזמן איכות רומנטי עם בן/ת זוגכם. הולידיי מארגנת עבורכם את השייט ומציעה לכם את כל הפינוקים.

פתח
צריך עזרה?
הולידיי - השכרת יאכטות
שלום - איך נוכל לעזור לך?