הזמן את ההפלגה שלך עוד היום

יאכטה לבת מצווה

יכטה לבת מצווה

היום הגדול של בתכם מתקרב. לא יאמן שהקטנטונת הזו, שרק עכשיו שחקה להנאתה בעריסה כבר מגיעה לגיל בת המצווה. הספירה לאחור בתקווה ובציפייה ליום בת המצווה גורמת להתרגשות רבה בקרב המשפחה המורחבת. בימינו, רוב בנות המצווה לא מעוניינות במסיבה שגרתית וסטנדרטית, אלאבאטרקציה מעניינת ומלהיבה, שלא תשכח במהרה. אינכם מסוגלים להאמין עד כמה אטרקציה פשוטה לכאורה, עשויה לשדרג את האירוע שלכם. הולידיי, השכרת יאכטות לאירועים, מיתגה את עצמה כחברה להשכרת יאכטות מן המפוארות בארץ. עכשיו גם אתם יכולים לשכור יאכטה מהחלומות ולהפיק מסיבה ייחודית עבור בת המצווה שלכם.

קבלת פנים של מלכה

הספינה המפוארת והמקושטת של הולידיי, תאסוף את כלת השמחה וחברותיה, והן תצאנה להפלגה מרגשת בלב ים. ברקע: שלל בלונים ושלטי מזל טוב לצד תאורה מתאימה. במהלך ההפלגה: חגיגת בת מצווה צעירה ומדליקה באווירת ים עם מוסיקה טובה וריקודים, בשילוב בונוסים לבחירתכם: שחיה בים עם אבובים, צילום האירוע, מתקנים מיוחדים כמו בר משקאות פתוח וזמין עבור הצעירים ועוד. כמו כן, כדאי לדעת שהאירוע לא חייב להיות תוסס כל כך, במידה וברצונכם להזמין את המשפחה המורחבת. אם אתם חולמים על אירוע תוסס ויוקרתי, נשמח להציע לכם מוסיקה מתאימה ומקפיצה. לאירוע שקט ומכובד יותר, אליו יגיעו המשפחה המורחבת, נדאג לאווירה סולידית ומכובדת. אנו ממליצים על שעתיים רצופות של הפלגה, בה תוכלו לחוות את הים והנוף המרהיב, ולהפוך את כלת השמחה למלכה ליום אחד.

אטרקציה מרגשת ולא מכבידה

אירוע בת מצווה או בר מצווה מורכב מפרטים שונים, המתחברים לכדי פאזל של אירוע מושקע. באירועים רגילים באולמות או במועדונים, אירוע בת מצווה סטנדרטי מורכב מקבלת פנים, כניסה לאולם, מופע מרכזי ואטרקציות נוספות שרצות להן אי שם ברקע. עודף האטרקציות לא תמיד מתקבל בהבנה אצל האורחים, ולעיתים מרוב אטרקציות מיוחדות הם ילכו לאיבוד והאפקט של האטרקציות ירד. כשאתם מזמינים יאכטה לאירוע בת מצווה, לא תצטרכו כמעט להשקיע באטרקציות נוספות- היאכטה עצמה היא היא האטרקציה!. ביאכטה נמצאים כל המתקנים שיהפכו את הערב למאושר בחיי ילדתכם: מוסיקה טובה, תפריט עשיר כיד המלך, רחבת ריקודים ענקית וחברות טובות.תוך כדי ההפלגה המרגשת בלב ים, תוכלו להקרין מצגת או להקריא שיר מרגש על בעלת השמחה.

החוויה תיזכר כמאושרת בחיי ילדתכם, אנחנו יכולים להבטיח.

פתח
צריך עזרה?
הולידיי - השכרת יאכטות
שלום - איך נוכל לעזור לך?