הזמן את ההפלגה שלך עוד היום

יאכטה לימי הולדת

השכרת יאכטה לימי הולדת

גדלתם בשנה? מתלבטים איך לחגוג את יום ההולדת הקרוב? מה דעתכם להזמין את כל החבר'ה להפלגה ביאכטה קסומה? ביאכטת קאטמרן של הולידיי ניתן לחגוג את חגיגת יום ההולדת בהרכב של עד 55 משתתפים באווירת ים אותנטית! לרשותכם סיפונים רחבים, רחבת ריקודים ענקית, מוזיקה טובה ופינוקים נוספים שיהפכו את המסיבה לחוויה בלתי נשכחת.

כולם אוהבים חגיגות ימי הולדת. הצ'ופרים הקטנים שמקבלים ביום המיוחד הזה הם החלק הטוב ביותר- מתנות מחברים, ברכות מעמיתים לעבודה, מבצע מיוחד שמפנק אותך ביום המיוחד ועוד. ומה תעשו הפעם לכבוד יום הולדתכם? כבר נסעתם למסעדה בשנים הקודמות, ארגנתם טיול לצפון וחרשתם על כל המסלולים האפשריים. הולידיי מציעה לכם חוויה אטרקטיבית של פעם בחיים – יאכטה פרטית להשכרה לימי הולדת, חוויה של פעם בחיים, בה אתם בוחרים ומנווטים את ספינת חלומותיכם, בדרך ליעד- הנאה מלאה!

לא צריך לטרוח ולהשקיע- היאכטה כולה לרשותכם!

מעוניינים ליהנות מאירוע חוויתי ללא הבלגן שמסביב? חבל להוציא הון על אירוע בנאלי במסעדה או בבית, כשבסיומו תצטרכו לנקות את כל הלכלוך לגמרי בעצמכם. מדוע ביום שאמור להיות המאושר בחייכם בתור בעלי השמחה, תצטרכו לטרוח כל כך הרבה? להולידיי פתרון אטרקטיבי ומהנה במיוחד בשבילכם! ספינת קאטמרן מפוארת ומקושטת המכילה את כל המתקנים האטרקטיביים ליום ההולדת. חסל סדר בלגן ולכלוך בסידורים והכנות. לא תצטרכו לחשוב ולתכנן את הפעילות ולהתמודד עם כאב הראש – הוא כולו עלינו.

מה מחכה לכם על היאכטה?

על הסיפון ימתינו לכם כמה וכמה פינוקים: כשתעלו על הספינה תוכלו לראות עד כמה השקענו במסיבת יום הולדתכם- נקשט את היאכטה בבלונים בשלל צבעים ושלט מזל טוב ייחודי עבורכם, דיג'יי מקצועי יפעיל מוזיקה בהתאם לבחירתכם, לכם ולאורחים יוגש אוכל משובח, משקאות כיד המלך, והדובדבן שבקצפת- במהלך ההפלגה, תוכלו לצאת לשחייה בלב ים או שחיה עם אבובים. אם בעיניכם מסיבה בלי סרט טוב היא לא מסיבה, נשמח לארגן עבורכם הקרנה על מסכי ענק כדי שתיהנו מסרטים באיכות HD גם בחוץ.

כי יום הולדת אתם חוגגים רק פעם בשנה. מגיע לכם ליהנות ביום הזה מבלי שתצטרכו לעבוד קשה על הכנת המסיבה. המסיבה על היאכטה תהיה מסיבה בלתי נשכחת. הטעם הטוב של האירוע ימשיך ללוות אתכם ואת כל מי שזכה להשתתף ולחגוג יחד אתכם את המסיבה. כל מי שהתנסה בחוויה מעיד כי שווה להשקיע ולשלם מחירים יותר גבוהים מהסטנדרט כדי ליהנות ממסיבה ברמה איכותית ומיוחדת שכזו. מחכים לכם במרינה הרצליה.

אז מה עוד צריכים כדי שהמסיבה תצליח? האמת שלא צריכים יותר מהזמנת יאכטה בהולידיי.

פתח
צריך עזרה?
הולידיי - השכרת יאכטות
שלום - איך נוכל לעזור לך?